03 квітня 2015, 13:08

АПУ в Запоріжжі: розмова про посилення адвокатських гарантій та необхідні зміни

Асоціація правників України

UBA_3255


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Асоціація правників України (АПУ) провела у Запоріжжі круглий стіл для обговорення посилення адвокатських прав та гарантій адвокатської діяльності, а також реформи адвокатури в Україні, повідомили «Юридичній газеті» у прес-службі АПУ.

Запоріжжя стало сьомим містом, яке відвідали адвокати АПУ з презентацією змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а кількість заходів в регіонах з цієї тематики вже перейшло за десять.

З вітальними словами на початку заходу до колег звернулись президент АПУ, партнер ЮФ VB PARTNERS Денис Бугай та голова Відділення АПУ в Запорізькій області, проректор з наукової роботи Класичного приватного університету Антон Монаєнко.

У своїй доповіді з приводу ключових пропозицій щодо змін до законодавства про адвокатуру та їх вплив на здійснення адвокатської діяльності Денис Бугай зазначив, що проблеми, з якими стикаються адвокати по всій країні, є однаковими. «Колеги хочуть, перш за все, домогтися посилення адвокатських прав та гарантій та забезпечити їх дотримання державними органами та посадовими особами», - констатує президент АПУ.

Про принципи здійснення правосуддя в Україні та необхідні зміни говорив Ігор Фомін, адвокат, кандидат у члени Вищої ради юстиції, керуючий партнер АО «Українська правнича група».  

Цього разу до команди адвокатів приєднався Віталій Сердюк, куратор Секції адвокатів та приватних правників АПУ, партнер АО AVER LEX. Він надав практичні поради щодо здійснення гарантій адвокатської діяльності. Врешті, адвокат із Запоріжжя Сергій Хільченко, керуючий партнер АО «Цезар» разом з колегами говорили про зміни: щодо посилення юридичної сили доказів, зібраних адвокатом, та про відповідальність державних органів за порушення професійних прав та гарантій адвокатів.

Наступна серія заходів відбудеться в середині квітня у Миколаєві, Херсоні та Одесі. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати