17 жовтня 2023, 13:17

Андрій Костін: Створено Багатонаціональний фонд ACA

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Під час зустрічі лідерів ACA у Брюсселі Генеральний прокурор Андрій Костін повідомив про створення Багатонаціонального фонду Консультативної групи з питань найтяжчих міжнародних злочинів (ACA). Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Костін АСА

Читайте також: "Що вважатиметься перемогою України на попередньому етапі процесу в МС ООН?".

"Ми щиро вдячні партнерам-засновникам ACA, експертам, які працюють з нами, та всім, хто долучився і продовжує долучатися до нашої спільної мети – забезпечення повної відповідальності за кожен злочин, скоєний агресором", – зазначив Генпрокурор.

Консультативна група з питань найтяжчих міжнародних злочинів – Atrocity Crimes Advisory Group (ACA) – є унікальним багатостороннім партнерством. Вона була створена Сполученими Штатами Америки, Європейським Союзом та Великою Британією для підтримки Офісу Генерального прокурора у розслідуванні та судовому переслідуванні воєнних злочинів та порушень міжнародного гуманітарного права, скоєних внаслідок неспровокованої та незаконної російської війни.

Мета ACA – сприяти досягненню справедливості та притягненню до відповідальності осіб, винних у скоєнні найтяжчих міжнародних злочинів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати