29 грудня 2022, 11:55

АМКУ розпочав справу про дискредитацію конкурента

Пресслужба АМКУ

26 грудня 2022 року Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи за ознаками вчинення товариством з обмеженою відповідальністю "ВЕЛДУ" порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Підприємство підозрюють у дискредитації конкурента – товариства з обмеженою відповідальністю "КРС ТРЕЙД", повідомила пресслужба АМКУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ оштрафував на 20 млн грн ще одну компанію, пов’язану з інвесторами «Північного потоку-2»".

Обидві компанії здійснюють реалізацію на території України продукції торговельної марки "VEAYE" (виробництва компанії NINGBO VEAYE PRINTER ACCESSORIES CO., LTD, КНР).

До АМКУ звернулося ТОВ "КРС ТРЕЙД", яке поскаржилося, що ТОВ "ВЕЛДУ" поширює неправдиву інформацію про його діяльність. Як стверджує заявник, від ТОВ "ВЕЛДУ" одному з їх клієнтів надіслали листа, в якому стверджувалося, що ТОВ "КРС ТРЕЙД" є постачальником контрафактних товарів торговельної марки "VEAYE".

Окрім цього, як стверджує ТОВ "КРС ТРЕЙД", ТОВ "ВЕЛДУ" розповсюдило серед клієнтів заявника повідомлення із заголовком "ОБЕРЕЖНО, КОНТРАФАКТ! ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК". У ньому стверджувалося, що ТОВ "КРС ТРЕЙД" реалізує контрафактні товари під торговельною маркою "VEAYE", здійснює підробку митних документів та використовує вигадані артикули виробника товарів зазначеної торговельної марки.

Заявник стверджує, що ця інформація є неправдивою та завдає шкоди його діловій репутації. На підтвердження цього ТОВ "КРС ТРЕЙД" надало Комітету докази.

Водночас ТОВ "ВЕЛДУ" не заперечувало, що спірна інформація була поширена саме ним та стосувалася ТОВ "КРС ТРЕЙД". Достовірність твердження про контрафактну продукцію конкурента ТОВ "ВЕЛДУ" Комітету не довело.

В АМКУ повідомили, що оскільки поширення ТОВ "ВЕЛДУ" недостовірних відомостей, пов’язаних із діяльністю ТОВ "КРС ТРЕЙД" містять ознаки порушення, передбаченого ст. 8 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції", розпочато розгляд справи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати