15 жовтня 2020, 12:31

АМКУ рекомендував одеським виноробам не видавати свої напої за французькі

Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет України закликає ПрАТ «Одеський коньячний завод» відмовитися від поширення на етикетках своєї продукції позначень, які можуть бути сприйнятими споживачами як інформація про іноземне походження напоїв.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Брюсселю набридло вводити в оману: кінець веганських гамбургерів"

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Такі дії містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді поширення неправдивої інформації, що вводить в оману споживачів. Відповідні рекомендації були прийняті Тимчасовою адміністративною колегією АМКУ.

Мова про вироби підприємства «Шампанське України з назвами «GRANDE FRANCE» (ГРАНДЕ ФРАНСЕ) брют», «Шампанське України «GRANDE FRANCE» напівсухе», «Шампанське України  напівсолодке», «Напій винний ігристий з фруктово-ягідним екстрактом рожевий «ГРАНДЕ ФРАНСЕ РОЗЕ».

Зазначені напої виготовлені на території України та до їх складу не входять виноматеріали французького походження. Єдине, що їх пов’язує із Францією – використання при виробництві дріжджів, які селектовані Інститутом Енології Шампані на виноградниках Франції.

Сукупність текстової та графічної інформації, розміщеної на етикетках напоїв, може викликати у споживача враження про те, що зазначена продукція має відношення до Республіки Франція. Виходячи з цього, дії ПрАТ «Одеський коньячний завод» містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 15 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Нагадаємо, Мінекономіки пропонує спростити отримання дозвільних документів виробниками крафтових спиртних напоїв.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати