28 жовтня 2021, 12:44

АМКУ оштрафував на 4 млн грн одеські компанії за змову на торгах щодо ремонтних робіт

Пресслужба АМКУ

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України ухвалила рішення про накладення штрафів загальною сумою 4 320 333 грн на ТОВ «Аквилон Гранд» і ТОВ «Строй-Еліт», за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ визначив умови надання аеропорту Бориспіль держдопомоги у сумі 6,9 млрд грн"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Комітет встановив, що вказані товариства, а також ФОП Агошков М.К. (ліквідувався, до винесення рішення Комітетом), узгодили між собою умови участі у торгах, і таким способом усунули між собою конкуренцію.

Мова йде про шість процедур закупівель у системі Prozorro, що проводились Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради і стосувалися ремонтно-реставраційних робіт фасадів та покрівель будівель, у тому числі і розташованих в історичній частині Одеси.   

Також йдеться про торги щодо ремонту шестиповерхової будівлі на замовлення державного підприємства «Одеський морський торговельний порт».

Загальна сума очікуваної вартості торгів складала більше 107 млн грн.

Окрім покарання у вигляді штрафу, згідно Закону України «Про публічні закупівлі», зазначені суб’єкти господарювання позбавляються права участі уторгах на 3 роки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати