19 лютого 2021, 11:13

АМКУ дозволив Сільпо придбати торговельну мережу Фуршет

Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет України надав дозвіл на набуття контролю ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» (група Фоззі) над активами Групи Фуршет. Обидва учасники концентрації здійснюють роздрібну торгівлю переважно споживчими товарами повсякденного попиту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Дистрибуція та e-commerce: практика АМКУ"

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

АМКУ проаналізував діяльність учасників концентрації у межах міст, на яких є перетин їх діяльності, а саме у Вінниці, Івано-Франківську, Калуші, Кам’янському, Камʼянець-Подільському, Коростишеві, Малині, Нетішині, Нікополі, Обухові, Полтаві, Прилуках, Смілі, Трускавці, Умані, Хмельницькому, Черкасах, Ірпені, Києві, Кривому Розі та Кропивницькому.

Під час розгляду заяви на концентрацію АМКУ було встановлено, що:

  • сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках у відповідних територіальних межах за результатами 2019 року та 9 місяців 2020 року не досягають 30%, а отже і граничних показників, встановлених статтею 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції»;
  • задіяні товарні ринки у відповідних територіальних межах є досить висококонкурентними;
  • учасники концентрації зазнають конкуренції з боку інших учасників задіяних регіональних ринків.

Під час розгляду заяви учасники концентрації відмовилися від набуття контролю над активами у населених пунктах, на яких частки були значними, а концентрація могла б призвести до обмеження конкуренції.

Враховуючи наведене, АМКУ прийняв рішення, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України і надав відповідний дозвіл.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати