10 квітня 2021, 11:28

АМКУ досліджує причину подорожчання яєць та соняшникової олії

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України досліджує природу підвищення роздрібних цін на окремі продукти харчування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ розпочав розслідування ймовірної змови на ринку цукру"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

«Нині досліджуємо природу підвищення роздрібних цін на яйця, цукор і соняшникову олію. Щодо цукру уже почали розслідування. Стосовно решти продуктів з’ясовуємо, на якій ланці відбулося первинне подорожчання. Це може бути рівень виробника, постачальника або торгівельної мережі. Визначаємо, чи були у суб’єктів господарювання об’єктивні підстави так чинити, і чи має це подорожчання ринкове підґрунтя», – повідомила голова АМКУ Ольга Піщанська.

За її словами, поки зарано говорити, чи є підстави для початку розслідування щодо яєць та олії. Перед прийняттям рішення про застосування засобів впливу комітет враховуватиме особливості кожного товарного ринку, з’ясує цінові амплітуди на міжнародних біржах тощо.

«Зрештою, з’ясувавши ці маркери, можемо робити обґрунтований висновок щодо наявності чи відсутності порушень та застосовувати засоби впливу на порушників», - підкреслила Ольга Піщанська. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати