21 січня 2021, 14:32

Адвокатам можуть дозволити травматичну зброю

У Верховній Раді України зареєстровано проєкт Закону № 4612 від 19.01.2021 "Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" щодо гарантій адвокатської діяльності".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд ухвалив законопроєкт щодо стимулювання діяльності вчених у ЗВО та наукових установах".

У пояснювальній записці йдеться про те, що законодавчими актами передбачено право на придбання засобів активної оборони (пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії)  для службових осіб органів державної влади, зокрема працівників суду та правоохоронних органів. Разом з тим, адвокат, у своїй професійній діяльності залишається беззахисним перед безпосередніми загрозами з боку зацікавлених осіб, які діють у протиправному полі і взагалі не переймаються законністю своїх дій.

Тому, законопроєктом пропонується надати право адвокату на придбання, носіння, облік, зберігання та застосування пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, для забезпечення його професійної діяльності.

Як вважають автори проєкту Закону, прийняття цього документу сприятиме підвищенню захисту адвоката під час здійснення професійної діяльності, досягненню рівноправного статусу адвоката з іншими професіями, які несуть ризики для життя та здоров’я, а також підвищить престиж професії адвоката.

Нагадаємо, в Україні вперше запрацює скринінг іноземних інвестицій для захисту національних інтересів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати