08 липня 2020, 13:40

Банк міжнародних розрахунків обрав Нацбанк Англії для впровадження банківських технологій

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Банк міжнародних розрахунків обрав Національний банк Англії центром для впровадження інноваційних банківських технологій. Метою британської філії центру буде підтримання глобального співтовариства центральних банків та фінансових установ шляхом розвитку цифрових товарів та послуг, що має важливе значення для світової фінансової системи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "PCAOB розповіла про особливості аудиту криптоактивів".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, рішення заснувати Центр інновацій - це відображення позиції Великобританії як світового лідера у впровадженні інновацій та новітніх технологій у сфері фінансів, особливо у приватному та державному секторах, а також регуляторних органах.

Керуючий Національного банку Англії Ендрю Бейлі (Andrew Bailey) заявив: "Я радий, що Центр інновацій БМР буде розміщено саме в Англії. Міжнародне співробітництво вкрай необхідне, якщо ми хочемо повною мірою скористатися можливостями, які створюють новітні технології та інновації. Зараз, як ніколи, важливо, аби спільнота центральних банків доклала всіх зусиль для створення більш ефективної, стійкої та всеохопної фінансової системи, і технології є важливою частиною цього процесу. Залучаючи центральні банки та органи пруденційного регулювання до виконання цього завдання, ми можемо забезпечити відповідність інновацій нашим цілям із забезпечення надійності, цілісності та стабільності фінансової системи. Центр є важливим майданчиком, який дасть змогу впевнитися, що багатий досвід Великобританії у сфері інновацій сприятиме вирішенню глобальних фінансових проблем".

Міністр фінансів Великобританії Ріші Сунак (Rishi Sunak): "Великобританія - це дім для провідного фінансово-технологічного сектору, вона знаходиться на передовій технологічного прогресу та інновацій, тому просто фантастика, що Банк міжнародних розрахунків вирішив відкрити Центр інновацій в Лондоні. Це неоціненна можливість об’єднати досвід центральних банків різних країн світу, спільно працюючи над новими інноваційними способами покращення фінансових послуг".

Нагадаємо, IASB опублікувала зміни до МСФЗ 17 "Страхові контракти".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати