29 травня 2020, 10:53

90% медзакладів уже підписали угоди для отримання доплат медикам

Прес-служба МОЗ

90% медзакладів уже підписали угоди для отримання 300% доплат медикам, які борються з COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ ухвалило рішення про оплату трансплантації серця за кордоном для 5 громадян".

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степановповідомляє прес-служба МОЗ.

Зазначається, що під керівництвом Міністра Максима Степанова МОЗ виправляє помилки, допущені при плануванні другого етапу медичної реформи. У першу чергу зміни вносяться у систему фінансування, зокрема тарифи та коефіцієнти, за якими медичні заклади отримують кошти від НСЗУ. Крім того, Уряд прагне в найшвидший термін забезпечити доплати 300% від зарплати всім медикам, які працюють з пацієнтами, хворими на СOVID-19, 90% медзакладів уже підписали відповідні договори з НСЗУ.

"Внаслідок змін, які вступили в українській медицині з 1 квітня цього року у зоні особливого ризику опинилися екстрена медицина, протитуберкульозна галузь та друга ланка медицини загалом. Нам дуже важливо правильно порахувати тарифи на деякі послуги та коефіцієнти, за якими медичні заклади отримують фінансування. Над цим іде ґрунтовна робота і ми не маємо права на помилку", - підкреслив Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, реформа української медицини повинна відбуватися таким чином, щоб від неї виграли як медики, так і пацієнти. При цьому МОЗ уже зараз робить усе можливе, щоб захистити медичний персонал, який протистоїть коронавірусу. За будь-який випадок невиплат 300% надбавки медикам усі причетні будуть нести персональну відповідальність.

Нагадаємо, МОЗ розглядає створення санепідемслужби у складі міністерства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати