06 вересня 2022, 14:15

9 зрадникам України повідомлено про підозру, - Вінницька спецпрокуратура

Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Вінницька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону проводить системну роботу щодо притягнення до кримінальної відповідальності військовослужбовців ЗСУ, які вчинили дезертирство та перейшли на бік ворога.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Поранення дітей у Чернігові на виставці зброї – двом військовослужбовцям повідомлено про підозру"

По це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Зокрема, у березні 2014 року група військовослужбовців під час проходження військової служби в одній з військових частин, дислокованій в АР Крим, вчинила дезертирство та зрадила військовій присязі на вірність народу України, отримала громадянство рф та вступила на військову службу до армії держави-окупанта. З вказаного періоду зазначені військовослужбовці знаходяться на військовій службі у ворога і вчиняють дії, направлені проти суверенітету і територіальної цілісності України.

29.08.2022 всім дев’яти прислужникам ворога повідомлено про підозру у вчиненні дезертирства та державної зради (ч. 1 ст. 408, ч.1 ст. 111 КК України).

Суд задовольнив клопотання спецпрокурорів та надав дозвіл на затримання усіх підозрюваних з метою розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Наразі готується клопотання про здійснення щодо них спеціального досудового розслідування (in absentia).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати