06 грудня 2022, 10:44

7-8 грудня відбудеться ХІ Щорічний судовий форум "Воєнна трансформація правосуддя"

АПУ

Асоціація правників України та Проєкт ЄС "Право-Justice" запрошують на XI Щорічний судовий форум – один із наймасштабніших та найвпливовіших заходів року на юридичному ринку країни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Форум відбудеться 7-8 грудня 2022 року у змішаному форматі (офлайн та онлайн).

З програмою та деталями заходу можна ознайомитися за посиланням.

Анонс_АПУ запрошує на ХІ Щорічний судовий форум

Мета форуму – обговорення з представниками судових інституцій, міжнародними та національними експертами актуальних питань, пов’язаних із функціонуванням судової системи в Україні в умовах воєнного стану.

Участь у форумі візьмуть представники Верховного Суду, Верховної Ради України, Офісу Генерального прокурора, Міністерства юстиції України, судді, міжнародні експерти та представники Проєкту ЄС "Право-Justice", а також практикуючі юристи та представники ЗМІ.

Гостем події стане голова Верховного Суду Всеволод Князєв.

Серед експертів 7 грудня:

  • Роман Бабій, член Комітету ВРУ з питань правової політики, голова робочої групи з питань цифровізації правосуддя;
  • Іван Міщенко, заступник голови Конкурсної комісії з добору кандидатів у члени ВККС, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду;
  • Богдан Моніч, голова Ради суддів України;
  • Роман Маселко, член Вищої ради правосуддя, член Громадської ради доброчесності ГО ВО "Автомайдан", ексчлен правління фундації DEJURE, ексголова Ради громадського контролю НАБУ;
  • Ірина Кірєєва, заступниця директора департаменту - начальниця Управління міжнародного співробітництва Департаменту санкційної політики Міністерства юстиції України. Вона презентує концепцію унікального спеціального компенсаційного механізму відшкодування шкоди, завданої Україні внаслідок збройної агресії російської федерації.

Доступні формати участі:

1) 7-8 грудня – онлайн.

Реєстрація для участі онлайн

2) 7 грудня – офлайн (м. Київ, центр), 8 грудня – онлайн.

Реєстрація для участі офлайн

Кількість мість для участі в офлайні обмежена. Участь буде підтверджена на пошту. Участь у форумі – безкоштовна.

Внесок за участь здійснюється на розсуд учасника у вигляді донату. 20% всіх внесків Асоціація передає на підтримку членів АПУ, які постраждали внаслідок повномасштабної війни.

Підтримати АПУ

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram), або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати