12 серпня 2020, 14:39

40 аудиторських компаній перевірятимуть витрати проектів, які фінансуються ЄС

Урядовий портал

6 серпня 2020 р. у Мінфіні відбулося повторне засідання комісії з відбору незалежних аудиторів, які здійснюватимуть перевірку витрат за проектами в рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін схвалив вихід України з двох домовленостей у прикордонній сфері у рамках СНД".

Про це повідомляє Урядовий портал.

У результаті додаткового відбору комісії до Переліку незалежних аудиторів, які здійснюватимуть перевірку, було включено ще 8 суб’єктів аудиторської діяльності (САД). Один з попередньо відібраних був виключений, а також додатково включено 11 аудиторів (працівників) чотирьох САД, яких було внесено до Переліку минулого року.

Відповідні зміни за результатами відбору було внесено до наказу Мінфіну від 14.03.2019 №111 "Про затвердження Переліку незалежних аудиторів, які можуть бути обрані для проведення перевірки витрат за проектами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України" (в редакції наказу Мінфіну від 10.08.2020 №490). Тому наразі 40 аудиторських компаній, з яких понад 150 фізичних осіб аудиторів перевірятимуть витрати за проектами в рамках вищезазначених Програм.

"Україна бере участь у чотирьох спільних операційних програмах прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020: "Україна - Польща - Білорусь", "Україна - Угорщина - Словаччина - Румунія", "Україна - Румунія", "Басейн Чорного моря". Із загальним бюджетом понад 384 млн євро для всіх країн-учасниць програм. Для належної реалізації проектів за програмами у кожній країні-учасниці має бути побудована відповідна національна система управління та контролю за виконанням цих Програм. Мінфін згідно з цією системою виконує функції Національного контрольно-контактного пункту. І одним із основних завдань в рамках виконання цієї функції є формування відкритого переліку незалежних аудиторів, які будуть залучені до перевірки витрат за проектами в рамках Програм", - зазначив Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін.

Нагадаємо, в Міненерго розробили план заходів з посилення кібербезпеки в енергетичному секторі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати