12 серпня 2020, 14:22

Кабмін схвалив вихід України з двох домовленостей у прикордонній сфері у рамках СНД

Прес-служба МВС

Сьогодні, 12 серпня, Кабінет Міністрів України підтримав чергові рішення щодо виходу України зі структур Співдружності незалежних держав.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Міненерго розробили план заходів з посилення кібербезпеки в енергетичному секторі".

Про це повідомляє зазначає прес-служба МВС.

Зокрема, Уряд підтримав вихід України з Угоди між Урядами СНД про співробітництво у підготовці і підвищенні кваліфікації військових кадрів для прикордонних військ держав-учасниць СНД. Також Уряд схвалив проект Указу Президента України про вихід України з Ради командувачів Прикордонними військами.

Ці міжнародні договори уклали в Москві у 1995 та 1992 роках відповідно.

"Враховуючи те, що Україна не приєдналася до низки установчих документів у сфері прикордонної співпраці в СНД, а Російська Федерація є стороною міжнародного збройного конфлікту, який розпочався з незаконної окупації Криму і продовжується на Донбасі, зазначені домовленості не є актуальними. Крім того, вони не містять зобов’язань, що виникли для України за час їх дії. До того ж участь України у роботі Ради командувачів Прикордонними військами передбачалася виключно як спостерігача, а тому наша країна не мала стосунку до питань розробки, прийняття та реалізації рішень, що ухвалювалися цією Радою", - зазначили у МВС.

Нагадаємо, НАЗК виявило корупційні ризики у проекті закону про захист прав боржників.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати