07 липня 2020, 13:58

3 судових експертів притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Прес-служба Мін'юсту

В кінці минулого тижня відбулось три засідання Дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії (ЦЕКК) при Міністерстві юстиції. За результатами засідань двом судовим експертам призупинено дію свідоцтв, одному експерту застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як передати виконавче провадження іншому держвиконавцю".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Зазначається, що до одного судового експерта застосовано одразу два стягнення – попередження та призупинення дії свідоцтва. В його діях встановлено  порушення методичних вимог під час проведення транспортно-товарознавчих досліджень (спеціальність 12.2 – визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу). Експерта зобов’язано пройти навчання за відповідними програмами підготовки та повторно пройти атестацію.

Водночас, ха порушення вимог нормативно-правових актів з питань судово-експертної діяльності та методичних вимог проведення судових експертиз під час проведення комплексної автотехнічної, транспортно-трасологічної і фототехнічної експертизи до одного судового експерта з правом проведення інженерно-транспортних експертиз за спеціальностями: 10.1 – дослідження обставин і механізму дорожньо-транспортних пригод; 10.4 - транспортно-трасологічні дослідження - було застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження.

Також за порушення вимог нормативно-правових актів з питань судово-експертної діяльності під час проведення судової економічної експертизи до одного судового експерта з правом проведення економічних експертиз за спеціальностями: 11.1 – дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності; 11.2 – дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій; 11.3 – дослідження документів фінансово-кредитних операцій застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді призупинення дії свідоцтва за експертними спеціальностями 11.2 – дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій; 11.3 – дослідження документів фінансово-кредитних операцій на 6 місяців. Експерта зобов’язано пройти підготовку за відповідними програмами та повторно пройти атестацію.

Відносно двох судових експертів ухвалено рішення про не притягнення їх до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, 799 адвокатів долучилися до співпраці із системою БПД.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати