06 липня 2020, 17:18

Як передати виконавче провадження іншому держвиконавцю

Прес-служба Мін'юсту

Громадяни мають право заявити про відвід державного виконавця у будь-який час до закінчення виконавчого провадження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "799 адвокатів долучилися до співпраці із системою БПД".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Так, для цього необхідно подати вмотивовану заяву у письмовій формі начальнику відділу, де виконавче провадження перебуває на виконанні. За результатами розгляду заяви виноситься постанова про задоволення чи відмову у відводі державного виконавця.

"У разі відводу державного виконавця виконавчий документ передається іншому державному виконавцеві або іншому органу державної виконавчої служби. Посадові особи, які мають право на розгляд питання про відвід державного виконавця, зобов’язані розглянути заяву про відвід або самовідвід у строк до 5-и робочих днів після її надходження", - зазначають у Мін'юсті.

При цьому відмова у задоволенні відводу державного виконавця може бути оскаржена в 10-денний строк.

Минюст

Нагадаємо, відомі переможці конкурсу на посади директорів 2-х НДІ судових експертиз.

0
0

Останні коментарі

ЯК Я Отримав мою позику від цієї ВЕЛИКОЇ КОМПАНІЇ Привіт, мої дорогі люди, я Лінда Макдональд, яка зараз проживає в Остіні Техас, США. Наразі я вдова з трьома дітьми, і я застрягла у фінансовій ситуації у квітні 2020 року, і мені потрібно було рефінансувати та оплатити рахунки. Я намагався шукати позики у різних кредитних фірм як приватних, так і корпоративних, але ніколи не мав успіху, і більшість банків відмовилися від мого кредиту, не повні здобичі тих шахраїв там, які називають їх позикодавцями, вони все це афера, все, що вони хочуть, це ваше гроші, і ви більше не почуєте від них, що вони мені це зробили двічі, перш ніж я зустрівся з містером Девідом Уілсоном, найцікавіша частина цього полягає в тому, що моя позика була передана мені протягом 74 годин, тому я радимо вам звернутися до містера Девіда, якщо Ви зацікавлені в отриманні позики, і Ви впевнені, що зможете повернути йому вчасно, Ви можете з ним зв’язатись електронною поштою ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Без кредитного чека, жодного прихильника із лише 2% процентною ставкою та кращими планами погашення та графік, якщо вам потрібно зв’язатися з будь-якою фірмою з посиланням на забезпечення кредиту без застави, то сьогодні зверніться до містера Девіда Уілсона щодо отримання вашої позики. Вони пропонують всі види кредитів. Короткостроковий кредит (5_10років) Довгострокова позика (20_40) Позика на медіа-термін (10_20) Вони пропонують як кредит Позика на житло ............., Бізнес-позика ........ Боргова позика ....... Студентська позика .........., Кредит на стартап бізнесу Бізнес-кредит ......., позика компанії .............. тощо Електронна ....... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)

Додати коментар

Відмінити Опублікувати