23 серпня 2019, 17:53

16 серпня відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів України

Координаційна рада молодих юристів України

16 серпня 2019 р. відбулося урочисте засідання Координаційної ради молодих юристів України (далі - КРМЮ) при Міністерстві юстиції України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


0018

У приміщенні Міністерства юстиції в цей вечір зібралися члени КРМЮ, представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Національної асоціації адвокатів України, АО "Юскутум", АО "Овчаров та партнери", Міністерства освіти і науки України, Нотаріальної палати України, Асоціації юридичних клінік України, Асоціації медіаторів України, видавничої організації "Юрінком-Інтер", "Юридична Газета" тощо.

Урочисте засідання відкрив Голова КРМЮ Євген Которобай, який у своєму виступі розповів про результати роботи КРМЮ у I півріччі 2019 р. та презентував план роботи КРМЮ на II півріччя 2019 р. Зокрема, планується проведення вже традиційних заходів, як Форум молодих юристів України, Всеукраїнський конкурс "Молодий правник року", Всеукраїнський тиждень права, всеукраїнських правничих шкіл, а також багато нових проектів. Зокрема, з питань гендерної рівності та буде організовано експертні групи з питань реформування виборчого процесу, реформування судочинства, покращення юридичної освіти та забезпечення гендерної рівності.

З планом роботи КРМЮ на II півріччя 2019 р. можна ознайомитися за посиланням.

Кульмінацією засідання стало вручення головою Координаційної ради молодих юристів України вітальних листів Міністерства юстиції України та подяк Координаційної ради активним членам Ради, партнерам та спонсорам з нагоди Дня Незалежності України. Також члени КРМЮ, які займаються адвокатською практикою, були відзначені подяками Національної асоціації адвокатів України.

0224

Окремо члени КРМЮ, партнери та спонсори були відзначені подяками Інституту політико-правових та релігійних досліджень та Громадської організації "Міжнародна правозахисна асоціація "Народний адвокат"".

Наприкінці Голова КРМЮ подякував учасникам урочистого засідання за плідну співпрацю та побажав успіхів у подальшій роботі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати