13 березня 2023, 11:43

15 березня комісія оголосить перелік кандидатів, рекомендованих на зайняття посади члена ВККСУ

Пресслужба ВРП

15 березня 2023 року об 11:00 за київським часом відбудеться офіційне засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Судді розглянули проблемні питання правозастосування у цивільних справах".

Так, під час засідання буде оголошений перелік кандидатів, які за результатами публічного конкурсу на посади членів ВККСУ відповідають критеріям доброчесності та професійної компетентності та рекомендовані Вищій раді правосуддя для призначення на заняття 16 вакантних посад членів ВККС. Таким чином, Конкурсна комісія завершить конкурс на посаду члена ВККС.

Офіційне засідання буде транслюватись в онлайн-режимі на офіційному сайті Вищої ради правосуддя та офіційних каналах Конкурсної комісії – Facebook та YouTube українською та англійською мовами.

По завершенню офіційного засідання 15 березня о 12:30 відбудеться пресконференція для журналістів "Завершення конкурсу до нової ВККС як важлива складова судової реформи".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати