14 лютого 2020, 10:10

Рахункова палата вперше проведе аудит ДБР

Рахункова палата

Рахункова палата цьогоріч проведе аудит Державного бюро розслідувань (ДБР). Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент затвердив структуру ДБР".

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

«Рахункова палата жодного разу не перевіряла Державне бюро розслідувань, попри те, що інші державні органи, створені нещодавно, вже були об’єктами наших аудитів. Сьогодні дуже багато у суспільства питань не тільки щодо ефективності професійної діяльності новостворених органів, а і відносно того, як вони витрачають кошти державного бюджету», − сказав Валерій Пацкан.

Саме тому, зауважив він, Рахункова палата на своєму засіданні внесла зміни до Плану роботи на 2020 рік. 

Зокрема, Рахункова палата перевірить ефективність використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань. У 2018−2019 роках видатки ДБР профінансовано в сумі понад 1 млрд гривень.

Голова Рахункової палати також зауважив, що питання про необхідність проведення аудиту порушувала і тимчасово виконуюча обов’язки Директора ДБР Ірина Венедіктова, зважаючи на реорганізацію Бюро.

Читайте також: "Оскарження конкурсу на посаду заступника голови ДАБІ: ОАСК відкрив провадження".

Загалом Рахункова палата цьогоріч проведе понад 80 аудитів. Відповідно до затвердженого плану, перевірки чекають на Апарат Верховної Ради України, Центральну виборчу комісію, Кабінет Міністрів України, Раду нацбезпеки та оборони України, Конституційний Суд України, Укрзалізницю, Укрпошту, Службу зовнішньої розвідки тощо.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати