26 травня 2020, 9:00

Чи потрібно подавати декларацію за минулий рік після звільнення?

Прес-служба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції роз’яснило, чи потрібно подавати декларацію після звільнення за минулий рік, якщо особа працює на іншій посаді суб’єкта декларування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Декларації високопосадовців, які задекларуються останніми, перевірять у першу чергу".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК у своєму Telegram-каналі.

Так, декларація після звільнення за минулий рік не подається, якщо особа до завершення кампанії декларування наступного року знов розпочинає діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зазначену в підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої ст. 3 Закону України "Про запобігання корупції". У такому разі ця особа подає лише щорічну декларацію за минулий рік.

Також зазначається, що те ж саме правило діє у випадку, коли особа обіймала одночасно дві посади, що зумовлювали обов’язок подати декларацію, але протягом року звільнилася з однієї з таких посад.

У відомстві нагадали, що до кінця кампанії декларування залишилося 7 днів. Щорічну декларацію за 2019 рік необхідно подати до 1 червня.

Нагадаємо, НАЗК розпочинає перевірку декларацій за новими правилами.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати