Практичні проблеми знищення контрафакту, митне оформлення якого призупинене.
В індивідуальній податковій консультації ДФС України від 06.09.2017 р. №1829/6/99-99-15-02-02-15/ІПК (далі – ІПК) контролери спробували роз’яснити можливість застосування факсимільного підпису при оформленні первинних документів.
Відповідно до Угоди про асоціацію, Україна взяла на себе зобов’язання провести структурні реформи в таких сферах: демократія, права людини, верховенство права, якісне державне управління.
Зазвичай, підприємства, що ведуть зовнішньо-економічну діяльність, неодноразово зіштовхуються з ситуацією, коли рішення митних органів ідуть врозріз із поданими підприємствами документами та навіть суперечать законодавству. Однак не всі поспішають оскаржувати такі рішення в судовому порядку.
Податковий кодекс України надає платникам податків можливість оскаржити рішення, прийняті контролюючим органом, в адміністративному або судовому порядку.
В Україні з 01.01.2017 р. набули чинності кілька законів, якими було внесено зміни до Податкового кодексу.
Відповідно до Митного кодексу України, прийняття рішення про визначення коду товару є наслідком порушення правил класифікації, що встановлюється за результатами контролю дотримання Основних правил інтерпретації УКТ ЗЕД та Митного тарифу України.
На сьогодні використання автомобілів з іноземними номерами на українських дорогах є дуже розповсюдженим явищем поміж юридичних осіб з комерційною метою та фізичних осіб для особистого користування.
Принцип митного пост-аудиту (post-clearance audit) можна описати відомою фразою: «Довіряй, але перевіряй». Тобто основні митні процедури, які згідно із законодавством відповідної країни мають здійснюватися до товарів, що переміщуються через кордон (ввезення, вивезення), підлягають застосуванню не в пункті пропуску під час безпосереднього переміщення товарів чи у митниці призначення/відправлення, а після завершення їх митного оформлення та випуску у вільний обіг.
Сьогодні проблема «авто з-за кордону» в нашій державі досягла свого апогею. Ще ніколи вітчизняні дороги не бачили стільки автівок з іноземною реєстрацією. Ще ніколи українці так відверто не обходили митні та податкові збори, задовольняючи потребу у володінні власним автомобілем.
Одним з найбільш популярних шляхів імпорту та експорту товарів через кордон України, а також подорожей пасажирів є авіаційне сполучення, що обумовлюється його значною швидкістю у порівнянні з автомобільними, залізничними або морськими перевезеннями.
Оформлення відносин між власниками та розробниками game-startup; використання розробок інших правовласників; яку модель обрати для власного ігрового бізнесу; організаційно-правова форма, юрисдикція, оподаткування, монетизація гри; захист і запобігання порушенням авторських прав – це неповний перелік питань, які розглядалися під час майстер-класу Game development, організованого Академією консалтингового бізнесу.
27.09.2017 р. набуде чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій». «ЮГ» вирішила запитати в експертів, які зміни принесе Закон в частині особливостей отримання посвідки на проживання для іноземців.
Традиційно на початку вересня відбувся черговий IV Міжнародний адвокатський форум «Стратегія реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки». Захід зібрав кілька сотень адвокатів з усіх регіонів.
ІV Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка Ігоря Побірченка цього року не лише відзначились експертними доповідями та обговоренням актуальних тем розвитку міжнародного арбітражу, але й були наповнені святковою атмосферою, адже Міжнародному комерційному арбітражному суду при ТПП України виповнилося 25 років.
Старший партнер компанії Василь Кисіль розповів «Юридичній Газеті» про життєвий шлях та принципи компанії, цікаві історії та спогади, а також про те, чим відрізняються юристи молодого покоління від старої гвардії та чого у них можна повчитися