17 грудня 2013, 16:58

Щодо особливостей трудових відносин за участю іноземних громадян

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Ігор Литвин «ЛЕКСФОР, ЮФ» Старший юрист

Перш за все варто зауважити, що законодавець за останні декілька років неодноразово вносив зміни до законодавчих норм, що регулюють порядок дій українських роботодавців у питаннях працевлаштування на своїх підприємствах громадян з інших держав.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Якщо в попередні роки законодавець головну увагу приділив збільшенню розміру плати за оформлення дозволу на працевлаштування іноземця (розмір зріс зі сталої суми 170,00 грн до суми в розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат, що на сьогодні становить 4872,00 грн), а також збільшенню розміру штрафних санкцій за використання роботодавцями праці іноземців без дозволу на працевлаштування (штраф у двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працюючого без дозволу іноземця, що на сьогодні становить 24 360,00 грн), то в 2013 році головні зміни торкнулися нововведень щодо самого порядку видачі та продовження терміну дії дозволів на застосування праці іноземних громадян.

Передусім зміни стосувалися переліку документів, які роботодавець зобов’язаний надати центру зайнятості для оформлення дозволу на працевлаштування іноземного громадянина, кількість яких значно зменшилася порівняно з попередніми вимогами.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати