11 березня 2014, 11:30

Міжнародна біржа працевлаштування

Про розподіл випускників ВНЗ та пільги для роботодавців

Опубліковано в №11 (405)

28 лютого цього року відбувся круглий стіл, присвячений проблемі працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та обговоренню розробки законопроекту «Про розподіл випускників ВНЗ і пільги для роботодавців», який проходив під егідою Незалежного інституту судових експертиз (далі – НІСЕ) за підтримки Європейської арбітражної палати. У рамках Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, який відбувається під егідою соціального проекту «Міжнародна біржа юридичної практики», представленого Європейською арбітражною палатою, актуальність обговорення цього питання, здається, стрімко зросла.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як легко передбачити, завдання проекту «Міжнародна біржа юридичної практики» полягає в сприянні молодим фахівцям у галузі права та юриспруденції в проходженні стажування у кращих національних і міжнародних юридичних компаніях, а також в адаптації випускників ВНЗ до роботи за обраним профілем. З метою популяризації проекту і залучення якомога більшого числа студентів старших курсів до процесу підвищення кваліфікації та проходження стажування і був ініційований Міжнародний конкурс з комерційного арбітражу, участь у якому для студентів безкоштовна, незважаючи на можливість пройти практику в кращих зарубіжних юридичних компаніях, яку учасники конкурсу отримують відповідно до продемонстрованих результатів.

Таким чином, після проходження стажування в рамках проекту «Міжнародна біржа юридичної практики» молодий фахівець має об’єктивні переваги при влаштуванні на роботу, які передбачає відповідне стажування згідно з обраним профілем. Зокрема, це збільшує шанси знайти роботу за обраною спеціальністю, адже під час проходження практики стажисти залучені до реальних ситуацій та практичних кейсів. Крім того, це можливість підвищити рівень професійної іноземної мови та набути перший позитивний досвід для розширення власного портфоліо.

До того ж стажування в міжнародній юридичній компанії впливає як на інтелектуально-емоційну складову професійного зростання, так і на подальшу кар’єру молодого фахівця, а рекомендаційний лист від керівника міжнародної компанії створює випускникові позитивний імідж в очах наймодавця. Таким чином, диплом про проходження професійної практики в кращих міжнародних компаніях дає змогу юристу-початківцю долучитися до своєрідного закритого клубу фахівців у сфері юриспруденції, отримати не лише досвід реальних справ, професійні навички, уміння, а й нові зв’язки в професійних колах, познайомитися з кращими юристами-практиками та їхніми клієнтами, що матиме позитивний вплив на послужний список стажиста та дозволить отримати безцінну на початку кар’єри пораду з погляду практичного досвіду.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати