03 липня 2015, 15:04

З’їзд адвокатів проголосував за відставку голови ВКДКА та його заступника

Юридична газета

Третій З’їзд адвокатів України, який сьогодні продовжив роботу у Києві, ухвалив рішення про відставку голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Валентина Загарії та його заступника Олега Макарова, повідомляє кореспондент «Юридичної газети».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За відкликання В. Загарії з посади голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури проголосували 122 делегати. За відкликання з посади заступника голови ВКДКА О.Макарова проголосували 107 делегатів.

Рішення по зазначеним питанням проголосували за принципом - більшість голосів від присутніх на з’їзді делегатів.

Як повідомлялося, Валентин Загарія розцінив розгляд на З’їзді адвокатів питання про його відставку як «розправу за принципову позицію ВКДКА».

Нагадаємо, питання про відставку голови ВКДКА будо внесено до порядку денного З'їзду адвокатів через ухвалене комісією рішення у питанні щодо можливості перерозподілу скарг на осіб, яких обрано до органів адвокатського самоврядування. У зв'язку з цим Комісія також прийняла рішення у питанні розмежування юрисдикцій кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури Києва та Київської області.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати