01 грудня 2020, 13:47

Зміни до ПКУ щодо ставки ПДВ по окремих операціях під час реалізації Договору з Польщею: прийнято закон

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3039а "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з окремих операцій на період реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги та інших питань державного боргу".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ попередньо підтримала збільшення допомоги дітям, що постраждали від вибухонебезпечних матеріалів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Законом підпункт 14.1.441 пункту 14.1 статті 14, підпункт 141.4.10 пункту 141.4 статті 141, підпункти 165.1.2 і 165.1.52 пункту 165.1 статті 165, підпункт 196.1.1 пункту 196.1 статті 196 Податкового кодексу після слів "центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику" доповнено словами "та/або реалізує державну бюджетну політику у сфері управління державним боргом та гарантованим державою боргом".

Зокрема, Законом підрозділ 2 розділу XX “Перехідні положення” доповнено пунктом 74 такого змісту:

"Тимчасово, на період реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 9 вересня 2015 року, ратифікованого Законом України “Про ратифікацію Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги”, за нульовою ставкою податку на додану вартість оподатковуються операції з постачання товарів/послуг на митній території України, які здійснюються безпосередньо виконавцями, зареєстрованими в Республіці Польща, та їх представництвами, зареєстрованими на митній території України, відповідно до контрактів, укладених на виконання зазначеного Договору із замовниками проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону та інших проектів, що будуть погоджені Договірними Сторонами та фінансуватимуться в рамках окремих контрактів між експортерами з Польщі та юридичними особами - резидентами України".

Закон прийнято з техніко юридичним доопрацюванням.

Нагадаємо, Рада прийняла за основу законопроєкт про розширення прав чоловіків у догляді за дитиною.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати