14 квітня 2020, 10:18

Зміни до держбюджету відкривають можливість для виконання соцзобов’язань, - Лазебна

Прес-служба Мінсоцполітики

Вже найближчими днями розпочнуться ініційовані Президентом України виплати одноразової грошової допомоги у розмірі 1000 грн пенсіонерам та іншим незахищеним верствам населення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла закон про зміни до держбюджету-2020".

Про це заявила Міністр соціальної політики Марина Лазебнаповідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Після набрання чинності змін до держбюджету потрібно близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати, - зазначила Марина Лазебна. - Рішення Парламенту дає можливість додатково спрямувати понад 10 млрд грн для виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 грн більш ніж 10,6 млн людей".

За її словами, одноразову допомогу в сумі 1000 грн отримають пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тис. грн, та громадяни, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

При цьому пенсіонерам, які отримують пенсії на банківські картки, одноразову допомогу в розмірі 1000 грн буде зараховано автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

Нагадаємо, Голова ВРУ підписав закони, ухвалені на позачерговій Раді.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати