03 квітня 2020, 10:33

Жінку визнали винуватою за вчинення домашнього насильства в сім’ї

Судова влада України

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнана виннуватою Ш.  за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "РСУ звернулася до влади утриматися від рішень щодо обмеження суддівської винагороди".

Про це повідомляє прес-служба суду, зазначає Судова влада України.

Так, було становлено, що Ш. вчиняла домашнє насильство в сім’ї, кричала та ображала нецензурною лайкою свою матір, внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров’ю. У судовому засіданні Ш. визнала протиправність своїх дій. Пояснила, що мали місце події, зазначені в протоколі. У вчиненому щиро розкаюється.

Дослідивши матеріали справи, які підтверджують факт вчинення Ш. протиправних дій, та які останньою не спростовані, суддя прийшов до висновку про доведеність вини порушника.

Призначаючи стягнення, суддя враховував характер вчиненого діяння, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності вперше, вину у вчиненому визнала, ступінь її вини, відношення до проступку, та вважає доцільним призначити стягнення у виді штрафу. Вказане стягнення буде належним чином відповідати характеру даного адміністративного правопорушення та запобігатиме вчиненню нових правопорушень.

Як зазначається, Ш. було визнано винуватою за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, та застосовано до неї стягнення у виді штрафу у розмірі 170 грн. Постанова може бути оскаржена впродовж десяти днів з дня її винесення.

Нагадаємо, у КСУ працюватиме тренінговий центр.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати