11 березня 2023, 11:27

Зеленський ввів санкції проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб. У списку – букмекерські компанії

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО від 10 березня про запровадження економічних санкцій на 50 років щодо 120 фізичних та 287 юридичних осіб, серед яких букмекерські компанії, зокрема зареєстрована в Україні компанія Parimatch. Про це йдеться в Указі глави держави, опублікованому на сайті Офісу президента, зазначає "Громадське".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС не ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу Андрію Коболєву".

Як повідомляється, серед фізичних осіб, проти яких запроваджені санкції, є громадяни росії, Кіпру, Великої Британії, Туреччини, Нідерландів, Польщі тощо. Серед юридичних осіб, які потрапили під санкції, є російські букмекерські компанії ("СпортБет", "БетРінг", "Спортлото" тощо), а також іподроми, організатори лотерей, інвестиційні компанії тощо.

Санкції передбачають обмежувальні заходи на 50 років:

  • блокування активів;
  • запобігання виведенню капіталів за межі України;
  • зупинка виконання економічних та фінансових зобов'язань;
  • заборона участі в приватизації та оренді державного майна;
  • заборона передання технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності тощо.

Також під санкції потрапила зареєстрована в Україні компанія Parimatch, а також створений цим холдингом міжнародний фонд Parimatch Foundation. Проти цієї компанії, серед іншого, запроваджені санкції, які передбачають блокування інтернет-провайдерами доступу до порталу підсанкційної особи.

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію указом, Володимир Зеленський поклав на секретаря Ради нацбезпеки Олексія Данілова. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати