10 березня 2023, 17:07

ВАКС не ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу Андрію Коболєву

Юридична компанія "Міллер"

Суддя ВАКС не ухвалила рішення про зміну запобіжного заходу Андрію Коболєву та продовжить розгляд 13 березня. Про це в Facebook повідомила юридична компанія "Міллер".

Читайте також: "Справа Коболєва, або сон розуму народжує чудовиськ".

В юридичній компанії заявили, що надали суду акт огляду електронних листів секретаря Наглядової ради "Нафтогазу" Марії Сухан із членом Наглядової ради Амосом Хокштейном, юридичним радником Оленою Кучинською та інших учасників обговорення премій.

"Листування підтверджує багатоетапність процедури прийняття рішення Наглядовою радою, її відкритість та залученість значної кількості осіб. Воно доводить, що Андрій Коболєв не виписував премію сам собі, а загалом її отримала 41 особа", – йдеться в повідомленні.

У заяві компанії вказано, що прокурор заперечував щодо долучення акту та копій листів, вказуючи на те, що для їх отримання мав бути попередній дозвіл суду. Однак, заявили в юридичній компанії "Міллер", кодекс вказує, що при обранні запобіжного заходу суд має право дослідити будь-які докази. Враховуючи це, слідча суддя задовольнила прохання адвоката "Міллер" Олексія Носова та долучила їх до матеріалів справи.

"З листування стає очевидно, що саме секретар Наглядової ради готувала проєкт засідання Комітету, до якого включила питання призначення бонусу і погоджувала його саме з членами Наглядової ради. Вона ж звернулася до Олени Кучинської для погодження юридичних деталей. Наглядова рада визначила пул премії в 1% від виграшу в Стокгольмі й, враховуючи чутливість питання призначення премій, вирішила додатково погодити призначену Правлінням суму премій для отримувачів. Своєю чергою, ми готові надати за запитом НАБУ копії архіву пошти за період, який охоплює повідомлення про підозру", – прокоментував Олексій Носов.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати