05 січня 2022, 16:22

Збільшаться штрафи за продаж піротехніки дітям: законопроєкт

На розгляд народним депутатам подано законопроєкт щодо посилення відповідальності за продаж піротехнічних виробів дітям.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ визнав конституційною заборону аудіо- та відеопродуктів держави-агресора"

Законопроєктом № 6494 від 31.12.2021 пропонується внести зміни до статті 195-6 КУпАП, якими передбачити посилення адміністративної відповідальності за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних виробів. Зокрема, пропонується передбачити відповідальність за такі дії у виді накладення штрафу в розмірі від 1 020 грн до 1360 грн з конфіскацією піротехнічних виробів.

Також передбачається доповнення зазначеної статті новими частинами стосовно встановлення відповідальності за порушення передбачених законодавством вікових обмежень щодо продажу або передачі піротехнічних виробів.

Так, продаж піротехнічних виробів дітям тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 6800 грн до 13 600 грн з конфіскацією піротехнічних виробів.

Повторний протягом року продаж таких виробів дітям тягне за собою накладення штрафу у розмірі 13 600 грн до 17 000 грн з конфіскацією піротехнічних виробів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати