22 січня 2020, 15:02

Засідання РСУ відбудеться 31 січня: що розглядатимуть

Прес-служба РСУ

Чергове засідання Ради суддів України відбудеться 31 січня 2020 р. о 10:00 у приміщенні Державної судової адміністрації України (за адресою: м. Київ, вул. Липська, 18/5).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У КСУ перейшли до закритої частини засідання у справі за конституційним поданням ВС".

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

На порядок денний засідання винесено вісім питань:

1. Про скликання ХVІІІ чергового з’їзду суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б. С.

2. Про внесення змін до Порядку скликання і проведення спільних зборів суддів місцевих загальних судів України. Доповідач: член Ради суддів України Плахтій І. Б.

3. Щодо Положення про порядок висунення кандидатів в члени Ради суддів України та обрання їх з’їздом суддів України. Доповідач: Голова Ради суддів України Моніч Б. С.

4. Про внесення змін до Типового положення про збори суддів судів загальної юрисдикції. Доповідач: член Ради суддів України Плахтій І. Б.

5. Про визначення представників Ради суддів України до складу Постійної комісії Вищої ради правосуддя з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. Доповідач: член Ради суддів України Моніч Б. С.

6. Щодо звернення суддів Октябрського районного суду міста Полтави. Доповідач: член Ради суддів України Марченко О. В.

7. Про внесення змін до порядку здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів в діяльності суддів та інших представників судової системи та його врегулювання. Доповідач: член Ради суддів України Краснов Є. В.

8. Різне.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати