25 серпня 2020, 14:46

Зарплати медикам буде збільшено вже з 1 вересня, - Максим Степанов

Прес-служба МОЗ

Парламентський Комітет з питань бюджету на засіданні погодив постанову КМУ про виділення коштів на підвищення заробітної плати медичним працівникам з 1 вересня цього року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінзарплату збільшать: Рада прийняла закон".

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, про це повідомляє прес-служба МОЗ.

"Встановлення цих доплат - це лише перший крок. Зарплата лікаря, який прийшов після інтернатури, має починатися з 20-25 тисяч гривень. Звісно, це важко зробити одномоментно. Проте вважаю, що з 1 січня 2021 року заробітна плата медичних працівників має збільшитися радикально. Саме над цим ми працюємо, саме так ми будуємо зараз свої бюджетні запити", - зазначив Міністр Максим Степанов.

За словами очільника МОЗ, рівень оплати праці у сфері охорони здоров’я зараз майже на 30% нижчий від середньої заробітної плати в Україні, і це неприйнятна ситуація, яку необхідно змінити.

У МОЗ нагадали, що збільшення заробітної плати лікарям передбачено у розмірі 70% від посадового окладу, розрахованого за найвищим 14-м тарифним розрядом ЄТС, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей - у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, молодшим медичним сестрам - у розмірі 25% мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, комісія ТЕБ та НС переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати