20 травня 2022, 10:38

Записи співбесід Етичної ради з діючими членами ВРП будуть опубліковані після завершення воєнного стану

Етична Рада

Відповідно до клопотань діючих членів ВРП, які проходили оцінювання, Етична рада вирішила проводити співбесіди без онлайн трансляції. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Етична рада перевірила членів ВРП на відповідність критерію професійної етики та доброчесності"

Про це повідомляє Етична Рада. 

Таке рішення мотивоване дією режиму воєнного стану в Україні, а також необхідністю забезпечення безпеки осіб, які беруть участь в оцінюванні, інших осіб, інформація щодо яких може бути поширена під час співбесіди і необхідністю забезпечення захисту інформації та безпеки інтересів держави. 

Окрім того, 12 березня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 263, якою на виконання указу Президента про введення воєнного стану надано вказівки щодо способів захисту інформації, що обробляється в інформаційному електронному просторі. Зокрема, для захисту інформації рекомендується вжити заходів щодо обмеження і навіть припинення роботи інформаційних, комунікаційних та електронних комунікаційних систем, а також публічних реєстрів. 

Етична рада інформує, що одразу після завершення дії режиму воєнного стану в Україні, повний запис усіх співбесід з діючими членами Вищої ради правосуддя буде оприлюднено. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати