23 червня 2015, 12:36

Закон про декомунізацію не порушує норм прав людини - Мін'юст

Інтерфакс-Україна

У Міністерстві юстиції України вважають, що закон "Про засудження комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки" не порушує права людини. Про це заявила перший заступник міністра Наталія Севостьянова у вівторок у Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Міністерство юстиції відомі висновки Венеціанської комісії з приводу будь-яких норм, що можуть стосуватися прав людини. На сьогоднішній день у нас немає жодних відчуттів щодо того, що цей закон якимось чином порушує права чи свободи людини", - сказала Н. Севостьянова, відповідаючи на запитання журналістів, чи відомо українському Мін'юсту про негативний висновок Венеціанської комісії щодо ухваленого в Молдові аналогічного закону.

Н.Севостьянова додала, що цей закон набув чинності та є легітимним.

Комісія Ради Європи за демократію через право (Венеціанська комісія) визнала введену владою Молдови заборону на використання комуністичної символіки такою, що суперечить Європейській конвенції з прав людини.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати