15 листопада 2019, 15:35

Закон про анбандлінг Нафтогазу прийнято

Урядовий портал

Верховна Рада прийняла закон про анбандлінг Нафтогазу. За відповідну постанову проголосувало 292 депутати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Нарешті! Прийнято закон про анбандлінг Нафтогазу – по відокремленню діяльності з транспортування природного газу.

Те, що не могли зробити три попередні роки, ми зробили за 2 місяці. Це дуже важливий закон для країни, я дякую колегам-депутатам за підтримку та ухвалення цієї ініціативи.

Прийнявши закон, ми приведемо українське енергетичне законодавство у відповідність до європейського. Адже вимоги до створення відокремленого та незалежного оператора ГТС передбачені законом про ринок природного газу та Третім енергетичним пакетом ЄС.

Ми створили необхідні умови для виконання зобов’язань України щодо відокремлення діяльності з транспортування газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи.

Тепер наша позиція в переговорах по транзиту стане ще сильнішою, а економічні інтереси України – ще більш захищеними! Плюс хочу підкреслити та розвіяти всі чутки! Держава залишається єдиним власником ГТС!» – прокоментував рішення Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати