17 липня 2023, 17:13

За виправдовування збройної агресії рф проти України жінку засудили до шести місяців арешту

Пресслужба Лебединського районного суду Сумської області

Лебединський районний суд Сумської області виніс вирок жінці, яку обвинувачено у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-2 КК України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України). Про це повідомила пресслужба суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Право військовослужбовців на свободу світогляду та віросповідання. Нормативні засади.".

Як зазначається, жінку визнано винною та призначено покарання у виді шести місяців арешту.

"За матеріалами справи, у травні 2022 року в с. Штепівка Сумського району, в місці, де зібралися мешканці села, достовірно знаючи, що її співрозмовники не поділяють її антиукраїнських думок, обвинувачена виправдовувала дії збройних сил російської федерації проти України, стверджувала, що російська армія здійснює спеціальну військову операцію з метою захисту "російськомовного населення Донбасу", а також запевняла односельців, що військові злочини проти мирного населення України здійснюють не російські військові, а представники ЗСУ та уряду України"– йдеться в повідомленні.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в установленому законом порядку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати