24 листопада 2021, 14:22

За пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму притягуватимуть до адмінвідповідальності: законопроєкт

З метою охорони конституційних норм сім’ї, дитинства, материнства і батьківства на законодавчому рівні народним депутатам пропонують запровадити адміністративну відповідальність за пропаганду педофілії, гомосексуалізму та трансгендеризму. До ВРУ подано законопроєкт № 6327 від 19.11.2021.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Угорщина каже «ні» ідеології ЛГБТК: Брюссель не може говорити, кому і як виховувати дітей"

Законопроєкт доповнює Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею 180-2.

За цією нормою пропаганда педофілії, або гомосексуалізму, або трансгендеризму тягне за собою накладення штрафу у розмірі 17 тис. грн на громадян (фізичних осіб) та у розмірі 51 тис. грн на юридичних осіб.

За вчинення таких дій повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення передбачається накладення штрафу у розмірі 51 тис. грн для фізичних осіб та 85 тис. грн для юридичних осіб.

Посадовців за такі дії пропонується штрафувати на 85 тис.грн.

Під педофілією слід розуміти стосунки сексуального характеру між повнолітньою особою та особою, що не досягла шістнадцятирічного віку.

Під пропагандою педофілії слід розуміти будь-які з наступних дій: публічне визнання педофілії одним із варіантів норми або реклама педофілії, що здійснюється через засоби масової інформації, промови, вигукування гасел, друк, виготовлення, розповсюдження, демонстрацію плакатів, книг чи інших друкованих або виготовлених власноруч чи електронних матеріалів; публічне заперечення наявності негативних наслідків для дітей, що постраждали від педофілії, або визнання, що за наявності добровільної згоди дитини педофілія не є шкідливою, що здійснюється через засоби масової інформації, промови, вигукування гасел, друк, виготовлення, розповсюдження, демонстрацію плакатів, книг чи інших друкованих або виготовлених власноруч чи електронних матеріалів; виготовлення, розповсюдження, демонстрація фільмів чи інших відеоматеріалів (в тому числі мультфільмів), що містять стосунки сексуального характеру між повнолітньою особою та особою, що не досягла шістнадцятирічного віку.

Під гомосексуалізмом автори законопроєкту визначають стосунки сексуального характеру між особами однієї статі.

Пропагандою гомосексуалізму є будь-які з наступних дій: виготовлення та/або поширення, а також публічне використання продукції, що містить ЛГБТ-символіку; публічне визнання одним із варіантів норми, реклама або заклик до укладання будь-яких видів шлюбів, не передбачених Конституцією України, що здійснюється через засоби масової інформації, промови, вигукування гасел, друк, виготовлення, розповсюдження, демонстрацію плакатів, книг чи інших друкованих або виготовлених власноруч чи електронних матеріалів; публічний заклик чи реклама участі в стосунках сексуального характеру між особами однієї статі, визнання таких стосунків одним із варіантів норми або заперечення підвищеного ризику гомосексуалістів заразитися ВІЛ, що здійснюється через засоби масової інформації, промови, вигукування гасел, друк, виготовлення, розповсюдження, демонстрацію плакатів, книг чи інших друкованих або виготовлених власноруч чи електронних матеріалів; публічна демонстрація стосунків сексуального характеру між особами однієї статі або виготовлення, розповсюдження, демонстрація фільмів чи інших відеоматеріалів (в тому числі мультфільмів), що містять стосунки сексуального характеру між особами однієї статі.

Під трансгендеризмом слід розуміти самоідентифікацію особи не відповідно до її біологічної статі.

Під пропагандою трансгендеризму слід розуміти будь-які з наступних дій: реклама гормональної терапії чи хірургічної операції зі зміни статі або заклики до використання такої продукції чи послуг; публічне визнання трансгендеризму одним із варіантів норми або реклама трансгендеризму, що здійснюється через засоби масової інформації, промови, вигукування гасел, друк, виготовлення, розповсюдження, демонстрацію плакатів, книг чи інших друкованих або виготовлених власноруч чи електронних матеріалів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати