22 січня 2020, 15:43

За нецензурні слова до дружини суд наклав адмінстягнення

Судова влада України

Полонський районний суд визнав винним полончанина, який всередині січня 2020 р. висловлювався нецензурними словами на адресу своєї дружини, внаслідок чого могла бути заподіяна шкода психічному здоров’ю останньої.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У ЄСПЛ звернули увагу на особливість перегляду вироків апеляційними судами".

Про це повідомляє прес-служба суду, зазначає Судова влада України.

Як зазначається, такими діями правопорушник скоїв правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статті, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

У судовому засіданні винуватець вину визнав, а потерпіла підтвердила, що, дійсно, її чоловік скоїв сварку, під час якої ображав її нецензурними словами.

"К. визнати виним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 (сто сімдесят) грн", - йдеться у постанові суду. Крім цього, правопорушник сплатить судовий збір на користь держави в сумі 420 грн 40 коп.

Так, впродовж 2019 р. Полонським районним судом розглянуто 27 справ за ст. 173-2 КУпАП. У порівнянні з 2018 р. (66 справ) на 53% зменшилося надходження справ у 2019 р. На 15 правопорушників накладено адміністративне стягнення - штраф, на 7 осіб - громадські роботи, 1 особа  - адміністративний арешт.

При цьому сума накладеного штрафу за 2019 р. складає 2890 грн, із якого 1530 грн сплачено правопорушниками добровільно.

!!!!!

Нагадаємо, у КСУ перейшли до закритої частини засідання у справі за конституційним поданням ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати