10 липня 2024, 16:49

За матеріалами БЕБ судитимуть організаторів мережі підпільних покер-клубів

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління БЕБ у Київській області припинили незаконну діяльність мережі покер-клубів у Києві, Харкові та Одесі. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Суд підтвердив, що УПЦ не має правових підстав перебувати на території Єлецького монастиря»

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Слідством встановлено, що група осіб проводила азартні ігри, а саме кеш-гру в покер під виглядом діяльності «Клубу спортивного покеру». Така незаконна діяльність прикривалася документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру.

Під час проведення слідчих дій детективи БЕБ отримали докази причетності фігурантів кримінального провадження до організації та проведення нелегальних азартних ігор.

Організатору та спільнику оголошено підозри про вчинення кримінальних правопорушень у складі організованої групи за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України. Наразі матеріали кримінального провадження скеровано до суду для розгляду по суті.

Під час досудового розслідування підозрювані добровільно внесли 8,6 млн грн до державного бюджету та на спеціальний рахунок НБУ для цілей оборони України.

Оперативний супровід здійснювали співробітники управління «Д» Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України. Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати