10 липня 2024, 10:43

Суд підтвердив, що УПЦ не має правових підстав перебувати на території Єлецького монастиря

Пресслужба МКІП

Постановою Північного апеляційного господарського суду у справі від 4 липня 2024 року позов Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» задоволено в повному обсязі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Обрано голову та заступника голови Господарського суду Кіровоградської області»

Про це повідомляє пресслужба МКІП.

Також було скасовано рішення господарського суду Чернігівської області від 15 січня 2024 року у справі за позовом Заповідника до Управління Чернігівської єпархії УПЦ про забов’язання повернути майно та усунути перешкоди у користуванні майном шляхом виселення (комплекс споруд Єлецького монастиря).

По вказаній справі третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні Заповідника «Чернігів стародавній» було Міністерство культури та інформаційної політики України. На стороні Управління єпархії УПЦ третьою особою був Свято-Успенський Єлецький жіночий монастир Чернігівської єпархії УПЦ.

Таким чином, суд підтвердив, що Управління Чернігівської єпархії УПЦ не має правових підстав перебувати на території Єлецького монастиря.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати