22 листопада 2021, 18:52

З початку року природі України завдано понад 3 мільярди гривень збитків,- Держекоінспекція

Пресслужба Держекоінспекції

Понад 3 мільярди гривень збитків розрахувала Державна екологічна інспекція за 10 місяців 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Бізнес закликає парламент не саботувати реформи у сфері промислового забруднення та екоконтролю"

Про це повідомляє пресслужба Держекоінспекції.

Таку суму шкоди обчислили тероргани ДЕІ, здійснивши більше 36 тисяч перевірок та склавши понад 39 тисяч адміністративних протоколів про порушення екологічного законодавства. До адміністративної відповідальності притягнуто більш ніж 35 тисяч осіб.

Найбільше збитків було завдано земельним ресурсам – майже 2 мільярди гривень. Серед найчастіших порушень, що фіксувались Держекоінспекцією – засмічення територій відходами, забруднення ґрунтів, самовільне використання земель.

Найбільша кількість адмінпротоколів складена у сфері поводження з відходами – майже 14 тисяч, що свідчить про значний обсяг порушень. Близько 58% протоколів – в частині промислових відходів.

Поліський округ (Житомирська та Рівненська області) склав найбільшу кількість адмінпротоколів – майже 5 тисяч. Понад 880 мільйонів гривень збитків – найбільшу частку від загальної суми, розрахували працівники Центрального округу (Черкаська та Полтавська області).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати