03 лютого 2020, 17:50

З 4 лютого Рада розпочинає перехід на систему «Е-законопроект»

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп повідомив, що з 4 лютого 2020 р. розпочинається перехід Верховної Ради України на електронну форму діяльності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У ВРУ пропонують обмежити максимальний розмір заробітної плати держслужбовців".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зокрема, в українському парламенті розпочинає роботу система «Електронний законопроект». Ця система також інтегрована із загальною цифровою платформою документообігу ВРУ.

Як зазначається, триває процес технічного переоснащення Ради та її Апарату до повного переходу на електронний документообіг, який запланований на вересень 2020 р. За інформацією Управління комп'ютеризованих систем Апарату ВРУ, вже закуплено 528 планшетів Lenovo Miix 520-12IKB (81CG027DUL).

Основне призначення планшета, який є мобільним робочим місцем народного депутата. - це робота із автоматизованими системами електронного документообігу, електронного законопроекту, електронного порядку денного пленарного засідання, електронного порядку денного засідання комітету, електронними зверненнями громадян та іншими системами, з будь-якого місця, де є підключення до мережі Інтернет.

Таким чином, з початком роботи системи “Електронний законопроект” очікується, що значно підвищиться ефективність законотворчого процесу, буде забезпечений контроль за проходженням законопроектів на всіх етапах розгляду та дозволить відмовитися від паперових носіїв інформації.

Нагадаємо, цього тижня Рада розгляне законопроект щодо зменшення кількості народних депутатів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати