17 лютого 2020, 12:35

З 19 квітня - нові обов’язки власників РРО

Головне управління ДПС у Миколаївській області

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Закони України від 20.09.2019 №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», які набирають чинності у 2020 році та розширюють сферу застосування реєстраторів розрахункових операцій, не передбачають тотальної фіскалізації. Дія названих Законів не буде поширюватись на суб’єктів господарювання, які належать до мікробізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чи належить квитанція платіжного терміналу до первинних документів?".

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДПС у Миколаївській області.

Так, нові правила застосування РРО не будуть розповсюджуватись на:

  • суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування та належать до І-ї групи платників єдиного податку, річний дохід яких не перевищує 300,0тис.грн., а після набрання чинності законопроектом №1210 - річний дохід яких не перевищує 1,0 млн.грн.
  • фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, продукти власного підсобного господарства.

Можуть не застосовувати програмний РРО самозайняті особи, до прикладу, айтішники, юристи, консультанти та інші самозайняті особи, в тому числі й ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, в разі якщо:

  • їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;
  • клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

Нагадаємо, у системі МВС хочуть створити єдину систему авіаційної безпеки населення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати