29 грудня 2020, 10:00

З 1 січня набирають чинності нові правила торгівлі рідинами, що використовуються в е-сигаретах

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу,що з 01 січня 2021 року набирають чинності нові правила торгівлі рідинами, що використовуються в електронних сигаретах.

Читайте також: "Сільськогосподарська кооперація: набув чинності новий Закон № 819".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, торгівля рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, з 01 січня 2021 року повинна здійснюватись за наявності відповідної ліцензії.

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), до якої додається документ, що підтверджує внесення плати за ліцензію.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, становить 780 гривень на кожне місце торгівлі.

У ДПС звертають увагу, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, мають право продавати рідини, що використовуються в електронних сигаретах, без отримання окремої ліцензії на право роздрібної торгівлі такими рідинами.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території м. Києва, для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі рідинами, що використовуються в лектронних сигаретах, необхідно звертатись із заявою до ЦОП Головного управління ДПС у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати