28 квітня 2021, 17:23

З 1 квітня уточнююча декларація платника єдиного податку – ФОП подається за оновленою формою

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу, що починаючи зі звітних періодів 2021 року податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – Декларація) подається за оновленою формою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Єдиний податок 2021: що зі ставками?"

Водночас, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп, у разі самостійного виправлення інформації, відображеної у розділі 1 «Загальні показники підприємницької діяльності» Декларації за попередній звітний (податковий) рік, можуть подати до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період Декларацію з позначкою «Звітна нова» та після закінчення граничного строку подання декларації – Декларацію з позначкою «Уточнююча».

Кожна подана уточнююча Декларація є дійсною і уточнює показники попередньо поданих Декларацій.

Уточнююча  Декларація  за  оновленою  формою  подається  починаючи  з 01 квітня 2021 року.

Довідково:  01 січня 2021 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 09 грудня 2020 року № 752 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 578», згідно з яким викладена в новій редакції форма податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 578.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати