31 серпня 2021, 16:42

ЮФ «АНК» захистила інтереси провідного судновласника у митній справі

ЮФ «АНК»

Адвокати ЮФ «АНК» успішно захистили інтереси компанії “Pacific Basin Shipping Limited” (Гонконг) у справі, пов’язаній з митним контролем суднових припасів на борту т/х “Koombana Bay” у грудні 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР виявило на Одеській митниці контрабанду товарів з Китаю на 2 млн гривень"

Чорноморська митниця звинуватила капітана т/х “Koombana Bay” у недекларуванні припасів та оформила одразу два протоколи про порушення митних правил за ст. 472 МК України. Матеріали були передані до суду для розгляду по суті. Командою адвокатів морської практики ЮФ «АНК» були підготовлені заперечення на протоколи про порушення митних правил із посиланням на відсутність правових підстав для огляду судна інспекторами митниці. Зазначені заперечення були взяті до уваги судом першої інстанції, який закрив провадження у справі у зв’язку з відсутністю в діях капітана судна складу адміністративного правопорушення (див. Постанову Херсонського міського суду Херсонської області по справі №766/3818/21 від 10.06.2021 року).

Не погодившись із рішенням суду першої інстанції, митниця оскаржила його в апеляційному порядку. Команда АНК підготувала заперечення на апеляційну скаргу, які були взяті до уваги судом апеляційної інстанції, який залишив постанову суду першої інстанції без змін, а апеляційну скаргу – без задоволення (див. Постанову Херсонського апеляційного суду по справі №766/3818/21 від 25.08.2021 року). В ЮФ «АНК» відзначили, що це вже третя виграна «митна» справа в активі фірми за останні 8 місяців.

Команду ЮФ «АНК» у цій справі представляли адвокати Артем Волков та Костянтин Моряков під загальним керівництвом керуючого партнера, адвоката Олександра Кифака.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати