Великі обсяги даних (Big Data) допомагають краще орієнтуватися в потребах клієнтів, визначаючи "вузькі місця" співпраці з ними. Автоматизовані системи на основі цих даних спрощують ведення, адміністрування робочих процесів. Хмарні платформи надають нові способи обслуговування клієнтів для більш тісної взаємодії B2B та B2C.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "До Кодексу етики пропонують внести чергові зміни".
Про це зазначають у ПАБУ.
Так, "хмара" полегшує процеси комунікацій всередині організації та між сторонніми компаніями. Завдяки хмарним сервісам на кшталт Office 365, GSuit, співробітники організації можуть працювати віддалено, спільно редагувати документи, у режимі реального часу відслідковувати динаміку роботи, планувати діяльність, обмінюватись професійною думкою і взагалі стерти межу між віддаленою роботою і в офісі.
Водночас, якщо аудиторська фірма працює з консультаційною компанію, інформація про клієнта, робочі документи можуть бути готові якраз до моменту проведення аудиту, що неабияк заощаджує час на збирання такої інформації та приведення її в належний вигляд. Усі це можливо завдяки консолідованому збору інформації та її обробленню в сервісах типу Office 365.
Отже, одна з найбільших переваг хмарних технологій - можливість підійти до внутрішніх процесів обслуговування клієнтів та роботи організації з іншого боку. На основі даних, статистики, патернів можна відслідкувати слабкі місця в обслуговуванні й за допомогою хмарних сервісів спробувати їх усунути.
Нагадаємо, клієнти очікують від аудиту більшої прозорості та чіткішого визначення ризиків для бізнесу.