19 травня 2020, 17:53

Як заповнювати декларацію особам, для яких посада суб’єкта декларування не є основною?

Прес-служба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції роз’яснило, як заповнювати декларацію особам, для яких посада суб’єкта декларування не є основною. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Робота за сумісництвом: роз'яснення щодо заповнення декларації".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК у своєму Telegram-каналі.

Це стосується, наприклад, депутатів місцевих рад, які не працюють у раді на постійній основі, членів наглядових рад державних чи комунальних підприємств, для яких ця робота не є основною, тощо.

"У таких випадках у розділі 2.1 декларації треба зазначити посаду, у зв’язку з якою виник обов’язок подати декларацію (наприклад, посаду депутата місцевої ради чи члена наглядової ради). Те ж саме стосується кандидатів на такі посади", - ідеться у повідомленні.

Так, якщо ж особа займає дві посади, обидві з яких є посадами суб’єкта декларування, то діють наступні правила: 

  • Якщо одна з посад віднесена до посад осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище: то у розділі 2.1 (Інформація про суб'єкта декларування) вказується саме ця посада.
  • У разі, якщо жодна з посад не віднесена до посад осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, то у розділі 2.1 вказується та посада, яка є основним місцем роботи суб’єкта декларування, а в дужках – інша займана посада.

Перелік службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, визначений у примітці до ст. 50 Закону України "Про запобігання корупції".

Нагадаємо, у НАЗК призначили посадову особу з питань цифрового розвитку.

Як заповнювати декларацію депутату місцевої ради: роз’яснення НАЗК

12:58, 19 МАЯ 2020
facebook sharing button
twitter sharing button
vk sharing button
odnoklassniki sharing button
Стало відомо, як заповнювати декларацію особам, для яких посада суб’єкта декларування не є основною.
Як заповнювати декларацію депутату місцевої ради: роз’яснення НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції роз’яснило, як заповнювати декларацію особам, для яких посада суб’єкта декларування не є основною

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати