28 лютого 2020, 12:39

Як захистити інформацію в інтернеті: 7 дієвих порад

Судова влада України

Навички активного спілкування через соціальні мережі сьогодні потрібні кожному. Facebook, Twitter, YouTube та інші мережі вже давно вийшли за рамки особистого спілкування і є потужними комунікаційними платформами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що робити, якщо на вас оформили кредит... без вашого відома".

Про це повідомляє Судова влада України.

Тому вкрай важливо пам’ятати про цифрову безпеку й вміло користуватися пристроями, які Ви застосовуєте, - наголошує Вінницький окружний адміністративний суд. 

Перше, на що потрібно звернути увагу – це пароль. Адже безпечний пароль – це перша гарантія того, що Ваша особиста інформація перебуває під надійним «замком».

Ділимось основними порадами для роботи з паролями:

  • нікому не віддавайте свій пароль;
  • ніколи не використовуйте лише один пароль для всіх облікових записів;
  • паролі до важливих ресурсів (електронна пошта, сторінка в соціальній мережі) потрібно змінювати хоча б раз у 3 місяці;
  • зробіть пароль,що складається не менш як з 12 символів;
  • включайте цифри, великі літери та спеціальні символи ($,&,_,-,%);
  • запам’ятайте - пароль не має містити особистих даних (наприклад, прізвище чи дату народження);
  • подумайте над використанням багатофакторної аутентифікації.

Також важливим аспектом захисту своєї інформації є її своєчасне та правильне резервне копіювання. Не применшуйте важливість резервних копій, адже в разі втрати або пошкодження важливої інформації, ви завжди зможете відновити її з резервної копії.

Читайте також: "Що робити, якщо тебе хочуть «засквотити»?"

Обов’язково слідкуйте до яких WiFi-мереж Ви приєднуєтесь. Публічні та незахищені WiFi-мережі дозволяють іншим передивлятись, що Ви відвідуєте в Інтернеті та які дані відправляєте. Тому, не відправляйте важливої інформації (електронні поштові скриньки, дані кредитних карток, дані онлайн-банкінгу тощо) через не довірені та незнайомі мережі.

Тож подумайте про свою безпеку завчасно. Ваша безпека у ваших руках!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати