06 квітня 2020, 13:26

Як ВПО скористатися правом на тимчасове житло?

Прес-служба Мін'юсту

З 5 січня 2017 року всі внутрішньо переміщені особи, а також особи, які подали заяву на отримання довідки ВПО, отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Починаючи з цього часу і по 31 грудня 2019 року, місцевими центрами з надання БВПД з було прийнято понад 18,8 тис. рішень про надання безоплатної вторинної правової допомоги за письмовими зверненнями від внутрішньо переміщених осіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Електронне кримінальне провадження eCase запустять 30 квітня, - Ірина Венедіктова".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

«Серед найпоширеніших питань, з якими внутрішньо переміщені особи звертаються по правову допомогу, – вирішення спорів у сфері цивільного законодавства, а також з питань їх соціального забезпечення, сімейного, адміністративного, спадкового та трудового права», – розповів в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Як зазначається, поширеними є питання щодо права ВПО, які не мають або втратили житло, на отримання житлового приміщення із фондів житла для тимчасового проживання. Саме ця інформація детально викладена у інфографіці. Зокрема, міститься перелік необхідних документів для взяття на облік та порядок отримання житла у тимчасове користування для внутрішньо переміщених осіб.

(Для перегляду натисніть на зображення)

1 2 3

45

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати